Gasilci Prostovoljnega gasilskega društva Lenart Vas vabimo, da del dohodnine, ki bi ga od vas sicer vzela država, namenite prav nam, gasilcem.

Na podlagi Zakona o dohodnini, je Vlada Republike Slovenije v letu 2007 sprejela Uredbo o namenitvi dela dohodnine za donacije.

Zavezanci lahko namenijo del svoje dohodnine (do 0,5%) tudi našemu gasilskemu društvu. Izkoristite možnost in namenite 0,5% svoje dohodnine nam.

Donacija NE vpliva na višino vaše dohodnine (nobenih dodatnih stroškov) in v primeru, da se NE boste odločili komu jo boste namenili, bo ostala v proračunu Republike Slovenije.

Enkrat že vožena zahteva velja za nedoločen čas. To pomeni, da je ni treba vlagati vsako leto.

To lahko storite na več načinov:

1. Izpolnite podatke v obrazcu levo, ga natisnite in pošljete.

2. Izpolnite elektronski obrazec na spletni strani eDavki.

3. Natisnite in izpolnite obrazec, nato ga odnesite ali pošljete na davčni urad.

Za vašo odločitev za namenitev donacije našemu društvu se vam iskreno zahvaljujemo in vas pozdravljamo z gasilskim pozdravom: NA POMOČ

Deli na FB
Društvo